FAQ – czyli najczęściej zadawane pytania związane ze współpracą

Co muszę zrobić, aby zlecić teksty do napisania?

Korzystając z danych zamieszczonych w zakładce kontakt, należy wysłać zapytanie z możliwie najdokładniejszym opisem zlecenia. W razie problemów podeślę brief z zestawem pomocniczych pytań. W ten sposób będę mógł w odpowiedni sposób przygotować się do powierzonego zadania. Tuż przed zainicjowaniem współpracy należy wpłacić zadatek w wysokości 30% kosztów zlecenia bądź też  w przypadku mniejszych zleceń od razu opłacić FV.

Czym różnią się poszczególne typy tekstów?

Przede wszystkim wartością merytoryczną oraz ilością pracy włożonej do przygotowania tekstu. Im wyższa jakość tekstu, tym większych wymaga on przygotowań pod kątem analizy źródeł czy wykluczenia merytorycznych uchybień.

Kiedy otrzymam zamówione teksty?

Termin realizacji zleceń jest  uzależniony od ilości wykonywanych aktualnie zleceń oraz objętości zamówienia. Stąd też może się zdarzyć, że otrzymasz  je jeszcze tego samego dnia, a innym razem trzeba poczekać tydzień. W przypadku, gdy zależy Ci na czasie, możesz za dopłatą +30% do podstawowej kwoty, przyspieszyć czas realizacji zlecenia. Zawsze na początku realizacji zlecenia podaję maksymalny termin wykonania usługi.

Czy mogę nieodpłatnie liczyć na zmianę tekstów, kiedy nie spełniają one moich oczekiwań?

Tak. Poprawki do tekstów są wliczone w koszt usługi. Możliwa jest jednorazowa opcja  wprowadzenia zmian bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Czy teksty są unikalne?

Zdecydowanie tak! Piszę teksty, które są niepowtarzalne i tym samym nie ma mowy o plagiacie. Piszę szybko, ale też zawsze sprawdzam każde zlecenie narzędziami pod kątem plagiatu.

Mogę dostać jakiś tekst na próbę za darmo?

Niestety nie ma takiej możliwości. W celu sprawdzenia moich umiejętności i doświadczenia zapraszam do zakładki portfolio bądź też zlecenia próbnego tekstu. Ten ostatni wariant liczony jest jednak po stawce wg standardowego cennika.

Jakie mam prawa do dysponowania nabytym tekstem?

Wraz ze sfinalizowaniem zlecenia i jego opłaceniem, wszelkie prawa majątkowe do zakupionego tekstu przechodzą na zleceniodawcę.